Události ze dne 6.7.2016

07.07.2016 12:37

Po jedenácté hodině se obrátil na strážníky prostřednictvím tísňové linky muž, který oznámil, že na parkovišti u hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové se pohybuje muž, který obtěžuje ostatní zákazníky žebráním peněz. Hlídka prověřila uvedené parkoviště i okolí, ale žebrající muž nebyl zaregistrován.

Před půl druhou odpoledne oznámil na linku 156 občan, že poblíž garáží v sídlišti Na Větrníku stojí automobil zaparkovaný na zeleni. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve 13.53 hodin bylo telefonicky oznámeno městské policii, že na okružní křižovatce ve Vlčnovské ulici jsou červeno bílé plastové obrubníky nebezpečně posunuty do vozovky. Strážníci tyto obrubníky umístili na původní místo a nebezpečí tak odstranili.

Několik minut před osmnáctou hodinou byla hlídka prostřednictvím linky 156 přivolána do ulice Požárníků, kde volně pobíhá zmatený pes plemene labrador. Strážníci zde odchytli mladého labradora světlé barvy, který byl následně převezen služebním vozidlem do útulku v Sečské ulici, kde byl v pořádku umístěn do připraveného kotce.

Ve 21.22 hodin obdržel strážník během hlídkové činnosti telefonické oznámení, že ve Slatiňanech před restaurací v ulici T. G. Masaryka leží na chodníku opilý muž. Na uvedené místo vyjela hlídka, která zde nalezla ležícího muže s bydlištěm ve Stropkově. Jelikož byl tento muž zjevně pod vlivem alkoholu, byla u něj provedena orientační dechová zkouška na alkohol, při které strážníci naměřili hodnou 4,06 promile alkoholu v dechu. Muž byl následně převezen služebním vozidlem do chrudimské nemocnice, kde službu konající lékař převzal muže k hospitalizaci.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑