Události ze dne 7.12.2020

08.12.2020 16:39

Před desátou hodinou byli strážníci přivoláni do ulice Strojařů, kde parkoval automobil na zeleni. Hlídka na uvedeném místě zaregistrovala tři vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Přesně v deset hodin obdržela městská policie oznámení o automobilech stojících v Koželužské ulici na chodníku. Hlídka na tato dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 14.20 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník PČR, neboť bylo třeba společně s policisty pátrat po chlapci, jenž po rozepři s matkou utekl z domu. Hlídka prováděla pátrání dle dispozic policie do chvíle, kdy obdržela informaci, že dotyčného chlapce nalezl v pořádku jeho otec.

Před šestnáctou hodinou bylo oznámeno na linku 156, že na Resselově náměstí parkují na vyhrazených parkovacích místech automobily bez příslušného označení. Hlídka za stěrače těchto čtyř vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 20.02 hodin vyjeli strážníci do Slatiňan, kde na autobusové zastávce spal bezdomovec. Hlídka tohoto místem i časem orientovaného muže po probuzení z prostoru zastávky vykázala.

Po čtvrté hodině ranní obdržela městská policie informaci o tom, že v Malecké ulici parkuje automobil v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑