Události ze dne 7.2.2016

08.02.2016 10:52

V 11.17 hodin oznámila na linku 156 žena ze Slatiňan, že se na jejich pozemku volně pohybuje pes rasy německý ovčák, patřící majiteli sousední nemovitosti. Strážníci na místě zjistili, že psa si jeho majitel již odchytl. Přestupek porušení vyhlášky města byl s majitelem psa vyřešen uložením blokové pokuty.

V 15.26 hodin požádal operační důstojník Policie ČR o vyřešení oznámení o krádeži zboží v obchodním domě Tesco. Hlídka na místě zjistila, že zde muž, s trvalým pobytem na městském úřadě v Pardubicích, vypil v převlékací kabině lahev vodky v hodnotě 89,90 Kč, kterou posléze na pokladně nezaplatil. Jelikož muž za přítomnosti hlídky uhradil způsobenou škodu a souhlasil s přestupkem krádeže, byla věc na místě vyřešena uložením blokové pokuty.

V 15.52 hodin přijali strážníci oznámení, že v ulici Na Kopanici jezdí po střechách garáží mladíci na skateboardech. Provedenou kontrolou nebylo takové jednání zaznamenáno. U garáží se nacházela skupinka mladíků, kteří z místa následně odešli.

V 16.07 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Václavská volně pobíhá pes. Strážníci po příjezdu na místo psa od oznamovatelky převzali a umístili jej do chrudimského útulku. Jednalo se o psa rasy australský ovčák, který měl na krku textilní obojek. V uchu má pes vytetované evidenční číslo.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑