Události ze dne 7.3.2016

08.03.2016 09:41

Po půl jedné odpoledne přijali strážníci na lince 156 oznámení, že v Poděbradově ulici u hypermarketu se pohybuje podnapilý muž. Hlídka, která se dostavila na uvedené místo, v okolí prodejny ani v přilehlých ulicích podnapilého muže nezaregistrovala.

Ve 12.55 hodin vyjela hlídka do Čáslavské ulice, neboť podle telefonického oznámení na lince 156 se má v této ulici volně pohybovat pes středního vzrůstu. Hlídka prověřila uvedenou ulici i okolí, ale volně pobíhající pes nebyl nalezen.

Krátce po třinácté hodině oznámil telefonicky občan, že před restaurací v ulici Obce Ležáků je umístěna na chodníku tabule s denní nabídkou jídel, a to takovým způsobem, že brání v průjezdu matkám s kočárky. Strážníci na místě jednali s majitelem uvedené restaurace, kterého na zjištěné nedostatky v souvislosti s umístěním tabule na chodníku upozornili. Majitel přislíbil nápravu, což hlídka ověří.

V 19.57 hodin byla hlídka přivolána k Letnímu stadionu, kde se podle telefonátu občana nachází ve venkovní tělocvičně skupina mladíků, kteří mají poblíž zaparkovaný automobil, v němž hraje hlasitá hudba. Hlídka, která vyjela na místo, aby ověřila skutečný stav věci, zjistila, že z uvedeného automobilu již žádná hlasitá hudba nehraje.

Před půlnocí obdrželi strážníci anonymní oznámení na lince 156, že v ulici Vrchlického se na parkovišti nachází špatně zaparkované vozidlo. Za stěrač tohoto automobilu hlídka umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑