Události ze dne 7.4.2016

08.04.2016 09:47

Po sedmé hodině ranní prověřovali strážníci oznámení o volně pobíhajícím psovi, který se má pohybovat v okolí základní školy ve Slatiňanech. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, žádný volně pobíhající pes nebyl nalezen.

V 8.35 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že v ulici Koželužská stojí na parkovišti již delší dobu vozidlo, které je dle oznamovatele vrakem. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o vozidlo značky Multicar, jehož majitelem je občan z Chrudimi. Následně hlídka hovořila s manželkou majitele tohoto vozidla, která přislíbila, že manžel vozidlo z parkoviště odstraní.

V 11.28 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Na Ostrově leží u hospody opilý muž. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o jednoho z místních bezdomovců. Muž jevil známky opilosti, přesto však byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Po zdravotní stránce se cítil muž v pořádku, lékařské ošetření nežádal. Po projednání věci z místa v pořádku odešel.

Po třetí hodině odpolední vyjížděli strážníci do ulice Fibichova, kde oznámily děti nález použitých injekčních stříkaček. Strážníci zde nalezli celkem sedm stříkaček, které posléze umístili do ochranného boxu. Následně budou předány k odborné likvidaci.

V 17.10 hodin se na služebnu městské policie dostavila žena, která strážníkům sdělila, že v ulici Štěpánkova parkuje vozidlo, které má za sklem umístěnou neplatnou parkovací kartu. Strážníci uvedené vozidlo nalezli. Oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

V 1.10 hodin přijali strážníci anonymní oznámení o parkování vozidla na trávě a to v ulici Havlíčkova. I zde byl přestupek vyřešen umístěním výzvy za stěrač vozidla.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑