Události ze dne 7.5.2019

09.05.2019 09:52

V 10.05 hodin oznámil muž na linku 156, že před jeho garáží v ulici Gorkého stojí vozidlo, které znemožňuje vyjetí z garáže. Strážníkům se šetřením na místě podařilo zjistit jeho řidiče, který se dostavil na místo a vozidlo přeparkoval. Přestupek byl s mužem vyřešen uložením pokuty v příkazním řízení na místě.

V 13.31 hodin se na strážníky obrátila žena bydlící v ulici Na Šancích. Žena v oznámení uvedla, že do bytu pustila svého přítele, kterého už ale v bytě nechce, a ten odmítá byt opustit. Strážníci na místě oba přítomné poučili, muž následně z bytu odešel.

Krátce po druhé hodině odpolední řešila hlídka oznámení o parkování vozidel na veřejné zeleni v Lázeňské ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel. O dvě hodiny později řešili strážníci další případ špatného parkování, tentokrát ve  Fibichově ulici. Za stěrač parkujícího vozidla zde byla umístěna jedna výzva pro nepřítomného řidiče.

V 19.15 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení o dvou volně pobíhajících psech, kteří se měli nacházet ve Vestci v okolí kapličky. Po příjezdu na místo jednali strážníci s oznamovatelem, který jim sdělil, že psi utekli do pole s řepkou. Provedenou kontrolou dané lokality se psy nepodařilo nalézt.

Krátce před dvacátou hodinou vyjížděli strážníci do budovy vlakového nádraží, kde se měl nacházet muž stěžující si na bolest hlavy. Muži měla také téct krev z nosu. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že se jedná o muže z Trhové Kamenice. Muž si stěžoval na bolest hlavy a závratě. Z dechu muže byl silně cítit alkohol, dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu. Vzhledem k uvedeným zdravotním potížím byla na místo přivolána RZS, jejíž posádka muže převezla k dalším vyšetřením.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑