Události ze dne 7.7.2020

08.07.2020 13:32

V 10.15 hodin byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde v Tyršově ulici nesprávně parkovaly automobily patřící opravárenské firmě, jejíž zaměstnanci měli pracovat v přilehlé budově. Protože hlídce se odpovědné řidiče nepodařilo na místě zastihnout, za stěrače jejich vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Dvacet jedna minut po poledni se na městskou policii obrátil muž s tím, že v křižovatce ulic Fibichova a Čs. armády parkují automobily přes to, že tam platí zákaz zastavení. Hlídka na tato čtyři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 15.29 hodin požádala strážníky o spolupráci policie, neboť bylo třeba prověřit oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech, jež stály ve slatiňanské Kaštance. Hlídka tam na jedno vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče a s řidičem druhého automobilu vyřešila jeho přestupek na místě.

Přibližně o hodinu později oznámil na linku 156 občan, že u popelnic v Husově ulici nalezl odloženou kabelku se svazkem klíčů. Strážníci po příjezdu na uvedené místo shledali, že toto zavazadlo neobsahovalo klíče, nýbrž pouze přívěsek na klíče a jinak bylo zcela prázdné. Protože uvedené nádoby na odpad se nacházely v uzamykatelném prostoru, bylo zřejmé, že majitelka kabelky své zavazadlo odložila mezi odpad úmyslně. Kabelku proto hlídka dál ponechala mezi odpadem a odjela.

Ve 22.37 hodin vyjeli strážníci do Pardubické ulice, jelikož tam v jednom z domů upadl muž, jehož manželka mu sama nedokázala pomoci vstát. Hlídka tohoto člověka vyzvedla po pádu nezraněného a usadila jej do křesla, kde setrval v péči své ženy.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑