Události ze dne 8.11.2016

09.11.2016 09:25

V 6.54 hodin se na strážníky prostřednictvím tísňové linky obrátila řidička MHD, neboť v prostoru autobusové zastávky v Družstevní ulici se nacházel neoprávněně zaparkovaný automobil. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Přesně v osm hodin byli strážníci telefonicky přivoláni do Škroupovy ulice, kde poblíž tamního železničního přejezdu stál nákladní automobil s návěsem, který znemožňoval průjezd ostatním automobilům. Před příjezdem hlídky na místo nákladní vozidlo odjelo a provoz automobilů byl opět plynulý.

Krátce před osmnáctou hodinou oznámil na linku 156 obyvatel ulice Čs. partyzánů, že před vjezdem do jeho dvora parkuje neznámý automobil, který mu brání ve výjezdu z pozemku. Hlídka na takto zaparkované vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, neboť odtahová služba nebyla momentálně k dispozici. O způsobu řešení byl oznamovatel strážníky informován.

Večer před půl jedenáctou obdržela městská policie telefonicky informaci o sražené srně, která se nachází na obchvatu města. Strážníci na místo přivolali člena mysliveckého sdružení obcí Topol – Kočí, který celou událost převzal k řešení.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑