Události ze dne 8.3.2016

09.03.2016 09:25

Ve 12.40 hodin oznámila na lince 156 pracovnice chrudimského hypermarketu na Palackého třídě, že se v jejich prodejně nachází žena, která se pokusila odcizit zboží. Jelikož se tato žena s bydlištěm ve Stolanech následně ke svému činu doznala, hlídka vyřešila přestupek na místě, a to uložením blokové pokuty.

Před sedmnáctou hodinou strážníci přijali na lince 156 anonymní oznámení, že na obchvatu města volně pobíhá velký pes. Hlídka prověřila celou trasu obchvatu, ale uvedeného psa nikde nezaregistrovala.

V 17.29 hodin vyjeli strážníci do obce Topol, neboť místní občan oznámil na lince 156, že na jeho pozemek vběhl volně pobíhající pes, který zde poškodil pletivo u kotce. Během šetření hlídky se na místo dostavil majitel volně pobíhajícího psa, který si jej následně odvedl. Hlídka uložila tomuto muži blokovou pokutu a majitel poškozeného kotce byl poučen, jakým způsobem se může domáhat náhrady škody.

Po půl sedmé večer bylo na linku 156 oznámeno, že na silnici u Vestce se pohybují krávy. Strážníci na místě zjistili, že zaměstnanci místního statku již uvedená zvířata zahnali zpět do ohrady.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑