Události ze dne 8.5.2019

09.05.2019 09:53

V 10.41 hodin oznámil muž na linku 156, že u vlakového nádraží parkuje vozidlo porušující dopravní značení zákaz zastavení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

V 11.40 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení, že v Poděbradově ulici leží na chodníku nějaká osoba. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o ženu z Chrudimi. Ta hlídce k celé věci uvedla, že se zde pouze opalovala. Následně z místa v pořádku odešla.

Krátce před třetí hodinou odpolední vyjížděla hlídka do Václavské ulice, kde se měla v blízkosti kruhové křižovatky nacházet pohozená injekční stříkačka. Strážníci injekční stříkačku uložili do ochranného boxu a převezli ji na služebnu městské policie, kde bude předána k odborné likvidaci.

V 22.24 hodin oznámil pracovník ČD, že na vlakovém nádraží se nachází muž, který má údajně kopat do automatu na kávu. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že muž se zde již nenachází. Dle slov oznamovatele z místa odjel na jízdním kole. Automat, do kterého měl muž kopat, nejevil známky poškození. Strážníci provedli kontrolu přilehlých ulic a širšího okolí, muž odpovídající popisu nebyl nalezen.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑