Události ze dne 9.12.2015

10.12.2015 09:50

Před jedenáctou hodinou dopolední oznámil muž na linku 156 parkování vozidel na zeleni na Tyršově náměstí. Hlídka zde provedenou kontrolou zjistila celkem 4 vozidla parkující na zeleni. Jelikož se jejich majitelé na místě nenacházeli, umístili strážníci za stěrače vozidel výzvy pro nepřítomné řidiče.

O půl hodiny později prověřovali strážníci oznámení na pobíhání koní na poli u kasáren v ulici Obce Ležáků. Hlídka v uvedené ulici ani v přilehlém okolí žádné koně nenalezla.

V 13:01 hodin přijala městská policie oznámení na nepovolený prodej zboží u prodejny Penny Market v ulici Václavská. Strážníci provedli kontrolu parkoviště, žádné protiprávní jednání zde nebylo zaznamenáno. Následně byla zkontrolována parkoviště u ostatních chrudimských obchodních domů, rovněž s negativním výsledkem.

Na kontrolu muže, který měl sedět na autobusové zastávce nedaleko obchodního domu Tesco a měl zde vzbuzovat veřejné pohoršení, vyjeli strážníci před půl druhou. Zde byl zjištěn jeden z místních bezdomovců, který byl následně hlídkou ze zastávky vykázán.

K odchytu zraněného psa byli vpodvečer přivoláni strážníci do ulice Václavská. Zde byl hlídkou odchycen pes rasy čivava, který měl zranění na zadní části těla. Po předchozí domluvě byl zraněný pes umístěn do kotce v útulku v ulici Sečská v Chrudimi.

Další tři výjezdy strážníků byly zaměřeny na špatně parkující vozidla v ulicích Revoluční a Husova. Zde rozdali strážníci celkem 6 výzev pro nepřítomné řidiče.

Před pátou hodinou ranní bylo na linku 156 přijato oznámení na muže ležícího na chodníku v ulici Průmyslová. Hlídka na místě skutečně nalezla spícího muže. Po probuzení muž s hlídkou komunikoval, byl orientován místem i časem, neměl žádná viditelná zranění. Po projednání věci muž z místa v pořádku odešel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑