Události ze dne 11.1.2022

12.01.2022 15:58

V 10.05 hodin informoval městskou policii občan, že v ulici Čs. armády na parkovacích místech vyhrazených pro vozidla invalidů stojí neoprávněně automobily bez příslušného označení. Hlídka na tato dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Krátce po poledni byli strážníci přivoláni do ulice Čs. partyzánů, protože u tamní restaurace se nacházel silně podnapilý muž, jenž ohrožoval svou bezpečnost. Zároveň s hlídkou se k tomuto místnímu obyvateli dostavili policisté, již poté celou věc převzali k řešení.

V 15.43 hodin oznámil občan prostřednictvím linky 156, že v autobusové čekárně v obci Vlčnov se zdržují bezdomovci, již tam močí. Hlídka na uvedeném místě ani v jeho okolí tyto osoby nezastihla.

Pět minut po půlnoci kontaktoval městskou policii obyvatel sídliště Na Větrníku, jenž sdělil, že při příchodu domů zaregistroval pootevřené vstupní dveře do bytu svého souseda. Následně tedy zvonil na jeho domovní zvonek, rukou klepal na jeho dveře, avšak nikdo uvnitř bytu nereagoval. Hlídce se po příjezdu do uvedené budovy podařilo obyvatele příslušného bytu doma probudit, přičemž dotyčný člověk následně dveře svého bytu řádně uzavřel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑