Události ze dne 12.3.2022

14.03.2022 11:21

V 12.48 hodin oznámil občan na linku 156, že v ulici Na Ostrově parkuje vozidlo v křižovatce. Oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Krátce po patnácté hodině zasahovala hlídka na vlakovém nádraží, kde měl na zemi ležet muž. U muže byly zjištěny zdravotní problémy, s hlídkou nebyl schopen komunikovat. Na místo tak byla přivolána RZS, jejíž posádka si muže převzala.

V 15.40 hodin se na služebnu městské policie dostavil muž, který oznámil krádež reklamního banneru. Banner měl prý umístěn na plotě v Čáslavské ulici. Šetřením bylo následně zjištěno, že banner muž umístil na soukromý plot bez vědomí majitelky, která tak banner z plotu odstranila. Hlídka ženu kontaktovala, ta uvedla, že banner má uschovaný a po domluvě s jeho majitelem mu jej vydá.

Pár minut po půl šesté vyjížděla hlídka do ulice Čs. armády, kde měla žena problém se svým bývalým přítelem, který nechtěl opustit její byt. Jelikož muž neměl na uvedené adrese trvalé bydliště, byt za přítomnosti hlídky opustil.

O hodinu později přebírali strážníci v ulici Na Ostrově uhynulého kačera, který byl umístěn do přepravního pytle a převezen do mrazicího boxu v areálu technických služeb, odkud bude předán k odborné likvidaci.

Krátce po dvaadvacáté hodině řešila hlídka oznámení o špatně parkujícím vozidle v Hradištní ulici. Na vozidlo byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

V 5.13 hodin oznámil muž na linku 156, že ve Filištínské ulici leží na zemi muž. Muž byl po probuzení orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑