Události ze dne 12.7.2021

13.07.2021 09:17

Krátce před půl jedenáctou dopolední vyjížděla hlídka k oznámení o špatně parkujících vozidlech v Revoluční ulici. O chvíli později zde byly za stěrače vozidel umístěny tři výzvy pro nepřítomné řidiče.

Po jedenácté hodině řešila hlídka druhý nahlášený případ špatného parkování, tentokrát na náměstí U Vodárny. Zde bylo oznámení vyřešeno jednou výzvou.

V 13.55 hodin oznámil občan na linku 156, že u obchodního domu Tesco se nachází bezdomovci, kteří zde obtěžují kolemjdoucí. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, žádní bezdomovci zde nebyli nalezeni.

V 20.00 hodin se na strážníky obrátila žena, která v oznámení uvedla, že na budově čistírny odpadních vod ve Slatiňanech houká alarm. Strážníci zkontrolovali objekt z venkovní strany, kdy nebylo zjištěno žádné narušení objektu. Na místo se po chvíli dostavil též pracovník společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim, který houkající alarm vypnul.

Pár minut po dvaadvacáté hodině vyjížděla hlídka na vlakové nádraží, kde měl v čekárně ležet na zemi opilý muž. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o muže ze Slatiňan. Muž byl orientován místem i časem, byl schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou byl z místa vykázán.

V 23.40 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení o opilém muži, který se má v Pardubické ulici pohybovat ve vozovce. Provedenou kontrolou nebyla žádná osoba nalezena.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑