Události ze dne 14.3.2024

18.03.2024 18:16

Po půl desáté bylo oznámeno na linku 156, že na travnaté ploše u panelového domu na Palackého třídě se nachází zřejmě zraněná kočka. Hlídka uvedené zvíře s poraněnými končetinami dopravila do útulku v Sečské ulici, kde je předala do péče přítomné pracovnice.

Ve 13.01 hodin byli strážníci přivoláni na Masarykovo náměstí, protože tam automobil parkoval ve vyhrazeném jízdním pruhu, určeném pro cyklisty. Před příjezdem hlídky toto vozidlo z místa odjelo.

Přesně v šestnáct hodin informoval městskou policii pracovník ostrahy hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, že v jejich prodejně se zdržuje opilý muž, jenž se nevhodně chová, a dodal, že dotyčný člověk odmítl přes opakovanou výzvu hypermarket opustit. Hlídku po příjezdu do příslušné prodejny oznamovatel seznámil s tím, že zmíněný muž před jejím příjezdem odešel pryč. Strážníci poté prověřili okolí hypermarketu, avšak s negativním výsledkem.

V 19.12 hodin vyjeli strážníci do Fortenské ulice, neboť místní majitel jízdního kola pojal podezření, že jeho dopravní prostředek je odstavený u konkrétního podniku v této ulici. Hlídka prověřila příslušné místo a následně také celou lokalitu, avšak jízdní kolo dotyčného muže, jehož popis měla k dispozici, nezaregistrovala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2024, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑