Události ze dne 15.10.2020

21.10.2020 18:18

Ráno po půl deváté byli strážníci přivoláni do Čáslavské ulice, neboť tam v prostoru autobusové zastávky parkoval neoprávněně osobní automobil. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

V 9.46 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jedné z odboček v Čáslavské ulici parkuje nesprávně dodávkový automobil, jenž řidičům komplikuje výhled do křižovatky. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

O několik minut později se na služebnu městské policie dostavil muž, jenž oznámil, že v restauraci v ulici Čs. armády došlo ke krádeži jeho peněženky, již měl uloženou uvnitř své tašky, zavěšené na opěradle židle. Strážníci v uvedeném podniku provedli šetření a celou událost zadokumentovali. Vzhledem k tomu, že osobu možného pachatele se prozatím nepodařilo zjistit, spisový materiál hlídka postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

V 11.10 hodin kontaktovala občanka strážníky s tím, že v příkopu u jednoho z Kochánovických rybníků zaregistrovala zraněnou ležící srnu. Operátor městské policie tuto informaci předal hospodáři příslušného mysliveckého spolku, jenž celou věc převzal k dořešení a učinil potřebné kroky.

Třicet minut po čtrnácté hodině strážníci během hlídkové činnosti zpozorovali ve vnitrobloku v Rooseveltově ulici dvojici mužů, z nichž jeden zřejmě trpěl akutními zdravotními problémy. Protože Zdravotní záchrannou službu již na místo přivolal přítomný muž, hlídka tam setrvala do jejího příjezdu. Poté donesla nákup zraněného muže do místa jeho bydliště, kde jeho manželku informovala o převozu manžela do nemocnice.

V 16.10 hodin bylo oznámeno na linku 156, že před jedním z domů v Opletalově ulici parkuje automobil v protisměru a zároveň před vjezdem na pozemek. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Před dvacátou hodinou obdržela městská policie informaci o tom, že u konkrétního domu ve Václavské ulici parkují nesprávně automobily. Hlídka tuto informaci na místě ověřila a poté za stěrač jednoho vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑