Události ze dne 15.10.2022

17.10.2022 11:38

Před jedenáctou hodinou dopolední bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Na Šancích parkují automobily na chodníku. Hlídka na tato dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 19.37 hodin informoval městskou policii občan o tom, že na Resselově náměstí stojí některé automobily neoprávněně na vyhrazených parkovacích místech. Hlídka zmíněné parkoviště prověřila a poté na sedm vozidel bez příslušného označení umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Po dvacáté druhé hodině byli strážníci přivoláni do bytového domu ve Škroupově ulici, neboť tam v jednom z bytů podle oznámení probíhal hlasitý večírek, jenž rušil ostatní obyvatele domu. Hlídka kontaktovala odpovědnou mladou ženu, jež přislíbila, že během oslavy již nebudou nikoho rušit. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

Po půlnoci kontaktoval městskou policii občan s tím, že v hudebním klubu v Husově ulici pokračuje program, přestože provozní doba tohoto podniku měla skončit již ve dvacet tři hodin. Strážníci před tímto klubem žádný hluk nezaregistrovali, přesto následně kontaktovali odpovědného muže, jenž uvedl, že probíhající hudební akce již byla řádně ukončena a nikdo z hostů se tam již nenachází, přičemž dodal, že tam je pouze personál, jenž provádí úklid. Protiprávní jednání v tomto případě hlídka neshledala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑