Události ze dne 15.4.2021

18.04.2021 15:26

Přesně v osm hodin oznámila na linku 156 ostraha supermarketu na Palackého třídě, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Strážníci v tomto supermarketu zastihli podezřelého muže, jenž se ke svému úmyslnému jednání doznal, proto hlídka vyřešila jeho přestupek proti majetku na místě pokutovým příkazem. Zadržené zboží tento člověk dodatečně uhradil a odnesl s sebou.

V 16.14 hodin vyjeli strážníci do ulice SNP, neboť v tamním supermarketu byly nalezeny cizí platební karty. Hlídka tyto dva předměty v uvedené prodejně vyzvedla a odevzdala je do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

O pět minut později informovala městskou policii občanka o tom, že na dopravní značce v sídlišti Na Větrníku již druhým dnem visí klíče od vozidla. Hlídka tyto klíče od dvou různých automobilů z dopravní značky vyzvedla a odevzdala je do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

V 17.35 hodin byli strážníci přivoláni do dalšího supermarketu v ulici SNP, neboť i tam byly nalezeny cizí platební karty. Hlídka následně také tyto předměty umístila do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Přibližně o dvě hodiny později kontaktoval městskou policii občan s tím, že ve Smetanově ulici parkuje částečně před vjezdem na jeho pozemek cizí automobil. Hlídka po domluvě s oznamovatelem umístila za stěrač tohoto vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče.

V 19.50 hodin se před služebnu městské policie na Resselově náměstí dostavila žena, jež strážníkům předala nalezený cizí skateboard. Hlídka toto sportovní náčiní po zadokumentování předala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Po jedné hodině ranní bylo oznámeno na linku 156, že v sídlišti Na Větrníku parkuje dodávkové vozidlo v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka na tento automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

O několik minut později strážníci vyjeli do ulice Čs. partyzánů, protože v tamním bytovém domě rušil noční klid hluk, vycházející z konkrétního bytu. Hlídka odpovědného obyvatele kontaktovala. Dotyčný muž znějící rádio okamžitě vypnul a po vyřešení přestupku strážníci odjeli.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑