Události ze dne 15.8.2023

16.08.2023 09:33

Pět minut po sedmé hodině ranní vyjížděla hlídka na oznámení o špatném parkování v ulici Na Špici. Oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

V 18.47 hodin oznámila žena na linku 156, že u jejího bytu v ulici U Stadionu byly poškozeny vchodové dveře. Šetřením na místě bylo zjištěno, že u dveří byla utržena jmenovka, a na dveřích byly zjištěny škrábance a promáčkliny. Poškozená uvedla strážníkům jméno ženy, o které se domnívá, že dveře poškodila. Strážníci následně ženu kontaktovali, ta však to, že by dveře poškodila, popírá. Celá věc tak byla na místě zadokumentována a následně bude předána k dořešení přestupkové komisi.

Ve třiadvacet hodin nalezli strážníci při hlídkové činnosti na Masarykově náměstí ležícího opilého muže. Záhy byla zjištěna jeho totožnost a dále kontakt na jeho manželku, která si jej o chvíli později převzala do péče.

Následně hlídka vyjížděla do ulice Přemysla Otakara, kde se měl z okna bytu ozývat řev a hlasitá hudba. Strážníci zjistili, že v bytě probíhá oslava narozenin. Po jednání s hlídkou byla hudba vypnuta.

Krátce před šestou hodinou ranní řešila hlídka další nahlášený případ špatného parkování, tentokrát ve Fibichově ulici. I zde byla na vozidlo umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑