Události ze dne 15.9.2023

18.09.2023 13:06

Krátce po jedenácté hodině dopolední prověřovala hlídka oznámení o špatně parkujícím vozidle v Čáslavské ulici. Dle oznamovatele mělo vozidlo ztěžovat výjezd z tamního parkoviště. Na místě byla zjištěna celkem tři špatně parkující vozidla, s jedním řidičem byl přestupek vyřešen na místě, vozidlo bylo poté přeparkováno. Na zbylá dvě vozidla byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

K dalšímu oznámení o špatně parkujících vozidlech byli strážníci přivoláni po devatenácté hodině do Filištínské ulice. I zde byla zjištěna tři špatně parkující vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.  

V 19.25 hodin se na městskou policii obrátila žena, která uvedla, že na výjezdu z Chrudimi směr Markovice se nachází ve vozovce přejetá kuna. Strážníci provedli sběr uhynulého zvířete a následně jej převezli do mrazicího boxu v areálu technických služeb, odkud bude předáno k odborné likvidaci.

V 21.55 hodin oznámila žena na linku 156, že v parku Republiky leží na zemi muž. Strážníci o chvíli později zjistili, že se jedná o muže z Chrudimi. Muž byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou z místa odešel.

O půl hodiny později kontrolovali strážníci na základě oznámení prostor pod Myší dírou, kde měl na lavičce ležet muž. Při kontrole se zde nikdo nenacházel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑