Události ze dne 16.2.2022

17.02.2022 10:37

Před devátou hodinou dopolední vyjeli strážníci do Poděbradovy ulice k občanovi, jenž uvedl, že jeho příbuzná, jež tam bydlí, má doma malé děti, přičemž se o ně sama nedokáže postarat, neboť je pod vlivem návykových látek, a dodal, že pojal obavu o jejich život a zdraví. Hlídka dotyčnou mladou ženu, jež nebyla zcela orientovaná, doma kontaktovala. Vzhledem k tomu, že tato matka skutečně jevila známky užití návykové látky, což sama přiznala s tím, že nezvládá péči o své děti, byla na místo přivolána PČR, jejíž příslušníci tuto ženu podrobili testu na přítomnost návykových látek v těle s pozitivním výsledkem. Na základě této skutečnosti se o chvíli později na místo dostavila pracovnice sociálního odboru při Městském úřadu Chrudim, jež rozhodla o dočasném umístění jejich dvou malých dětí do nemocniční péče.

V 9.15 hodin oznámil městské policii muž, že na náměstí U Vodárny parkují neoprávněně automobily. Hlídka na tato dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče a s přítomným řidičem třetího automobilu vyřešila jeho dopravní přestupek na místě.

Přesně v sedmnáct hodin byli strážníci přivoláni na Tyršovo náměstí, neboť tam měl u sportovní haly nesprávně parkovat automobil konkrétní tovární značky. Protože hlídka zmíněné vozidlo na příslušném místě nezaregistrovala, prověřila ostatní vozidla stojící na tomto náměstí, avšak ani v jednom případě špatné parkování strážníci neshledali.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑