Události ze dne 16.8.2020

17.08.2020 20:08

V 9.50 hodin oznámil občan na linku 156, že v ulici Na Ostrově je ve vozovce vyvrácený kanál. Hlídka se pokusila nasadit kanálový poklop zpět, ten však nezapadl celý. Kompletní usazení zajistil až přivolaný pracovník firmy VaK.

 

V 12.40 hodin se na služebnu městské policie dostavil občan, který strážníkům předal nalezenou peněženku s doklady a finanční hotovostí. Ještě týž den byla peněženka s obsahem vrácena zpět majiteli.

 

Po osmnácté hodině řešili strážníci oznámení o znečištění veřejného prostranství nedaleko místní části Vestec. Dvojice kolemjdoucích zde měla odhodit jakési odpadky a následně z místa odejít. Strážníci dvojici, mladou dívku a chlapce, dostihla, záhy bylo zjištěno, že tato dvojice nechala na místě pouze jednu lahev od nápoje. Na místo se dvojice vrátila a uklidila kromě lahve i ostatní nepořádek, který se na místě nacházel.

 

Krátce před dvacátou hodinou vyjížděla hlídka do Široké ulice, kde měl na zemi ležet muž. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o místního bezdomovce. Muž byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

 

O půl hodiny později řešili strážníci obdobné oznámení, tentokrát opilý muž seděl na schodech v domě v ulici Na Šancích. Zde se jednalo o muže, kterého přítelkyně odmítla pustit do bytu. Po jednání s hlídkou prostory domu opustil.

 

V 22.55 hodin přijali strážníci oznámení o rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet v Havlíčkově ulici. Zde měla obtěžovat občany svým hlasitým projevem místní bezdomovkyně. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a blízkého okolí, žena však nebyla nalezena. Na místě byl klid.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑