Události ze dne 17.9.2023

18.09.2023 13:09

V 8.35 hodin přijali strážníci oznámení, že v blízkosti dětského hřiště v ulici Na Větrníku se nachází uhynulý zajíc. O chvíli později byl proveden sběr uhynulého zvířete a následoval převoz do areálu technických služeb, odkud bude kadáver předán k odborné likvidaci.

Po jedenácté hodině dopolední řešila hlídka oznámení o špatně parkujících vozidlech v křižovatce ulic Družstevní a Malecká. Oznámení bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

O dvě hodiny později byla hlídka přivolána k budově základní školy na Školním náměstí, kde byla otevřena dvířka elektrického rozvaděče. Strážníkům se o chvíli později podařilo dvířka rozvaděče zajistit.

V 15.17 hodin oznámila žena na linku 156, že na silnici vedoucí k zahrádkářské kolonii Podhůra se nachází sražená srna. O nálezu byl informován člen mysliveckého sdružení Slatiňany, který následně srnu odvezl.

Krátce před devatenáctou hodinou se dostavil na služebnu městské policie občan, který zde odevzdal nalezený mobilní telefon. Nález byl zadokumentován a uložen do oddělení ztrát a nálezů. Ještě týž den se jej podařilo vrátit majitelce.

Před pátou hodinou ranní vyjížděli strážníci do Tovární ulice, kde se měl před vrátnicí jedné z tamních firem nacházet údajně opilý muž. Ten se měl pokoušet vstoupit do firmy, chvílemi prý také pospával před vrátnicí. V muži byl zjištěn chrudimský občan, který byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou byl z místa vykázán.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑