Události ze dne 18.11.2020

23.11.2020 01:29

V 15.06 hodin oznámil občan na linku 156, že v Markovicích u rybníka se nachází zmatený muž. Dle oznamovatele tento člověk skočil do vody, poté z rybníka vystoupil na louku, kde se choval podivně. Po příjezdu hlídky na místo oznamovatel uvedl, že tento muž již odjel pryč vozidlem, které pro něho přijelo.

O necelou půl hodinu později prověřili strážníci oznámení o pohybu dětí na stohu slámy, jenž se nachází při cestě ze Sobětuch do Slatiňan. Hlídka provedla kontrolu stohu a jeho okolí, avšak žádné děti tam nebyly nalezeny.

V 17.42 hodin telefonicky oznámila pracovnice obchodního domu v ulici SNP, že mají v prodejně problém se zákaznicí, která odmítla při vstupu do prodejny použít nákupní košík. Strážníci po příjezdu zjistili, že tato žena již z prodejny odešla.

Po třiadvacáté hodině vyjížděla hlídka do ulice Čáslavská, kde měl být v panelovém domě rušen noční klid hlukem vycházejícím z jednoho z bytů. Dle oznamovatelky k tomuto jednání dochází opakovaně. Sama údajně v minulosti nájemníky příslušného bytu upozornila na jejich nevhodné chování, nic se však nezměnilo. Strážníci provedli kontrolu uvedeného domu a prostor okolo bytu, ze kterého měl hluk vycházet, avšak na místě byl v tu dobu naprostý klid. Protože na zvonění a klepání hlídky nikdo nereagoval, v následujících dnech bude provedeno šetření a poté se rozhodne o dalším postupu v této věci.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑