Události ze dne 19.8.2021

20.08.2021 10:38

Krátce po sedmé hodině ranní vyjížděla hlídka do Slatiňan, kde se měla v Nádražní ulici pohybovat údajně zmatená žena, která zde měla chodit pouze v kalhotkách. Strážníci provedli kontrolu uvedené ulice i přilehlého okolí, žena odpovídající popisu nebyla nalezena.

V 12.10 hodin přijali strážníci oznámení o neoprávněném parkování několika vozidel na vyhrazených rezidentních stáních ve Štěpánkově ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

O hodinu později bylo na městskou policii telefonicky oznámeno, že se na Borzně nachází několik bezdomovců, kteří zde mají dělat nepořádek a po kolemjdoucích žádají peníze. Při kontrole uvedené lokality nebyli žádní bezdomovci nalezeni.

V 16.18 hodin oznámil občan na linku 156, že v prodejně potravin v Havlíčkově ulici se nachází muž, který se údajně bojí opustit prostory prodejny, neboť se obává fyzického napadení třemi muži. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že muž z prodejny již odešel neznámo kam.

Krátce po jednadvacáté hodině se na služebnu městské policie dostavil občan a předal strážníkům pánskou peněženku, kterou nalezl u kašny na Resselově náměstí. Peněženka s osobními doklady byla po zadokumentování předána do oddělení ztrát a nálezů.

V 22.16 hodin přijali strážníci oznámení, ve kterém oznamovatelka uvedla, že ve Fibichově ulici běhá již asi půl hodiny pes střední velikosti. Rasu nedokázala určit. Po příjezdu na místo jednala hlídka s oznamovatelkou, která upřesnila, že pes zaběhl k tamnímu dětskému hřišti. Strážníci provedli kontrolu v okolí hřiště a poté i širšího okolí, pes nebyl nalezen.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑