Události ze dne 2. a 3. 1.2016

04.01.2016 12:29

Dne 2. 1. 2016 přijali po půlnoci strážníci oznámení o rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet v okolí Radoušovy ulice. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice i přilehlého okolí, žádné přestupkové jednání zde nebylo zaznamenáno.

Dne 3. 1. 2016 v 17.18 hodin oznámil občan na linku 156, že v blízkosti kruhového objezdu v ulici Obce Ležáků potkal zmatenou ženu, která uvedla, že nezná cestu domů. Oznamovatel čekal se ženou na místě do příjezdu hlídky. Žena s hlídkou komunikovala, věděla adresu trvalého pobytu, pouze se v ulici Obce Ležáků nedokázala zorientovat. Po zdravotní stránce se cítila v pořádku. Strážníci tedy ženu převezli do místa trvalého bydliště, kde na ni již čekal manžel, který si paní v pořádku převzal.  

Po osmé hodině večerní prověřovali strážníci oznámení o špatném parkování v ulici Husova. Dle sdělení oznamovatele zde mělo stát vozidlo na parkovišti vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Hlídka zde zjistila, že na uvedeném místě skutečně neoprávněně stojí vozidlo, pro které není parkoviště vyhrazeno. Strážníci proto umístili za stěrač vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče a na místě pořídili fotodokumentaci přestupku.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑