Události ze dne 20.11.2022

21.11.2022 15:00

Před sedmou hodinou ranní informoval městskou policii občan o tom, že v Nové ulici zpozoroval zraněnou kočku, již před tím zřejmě srazil projíždějící automobil. Protože při příjezdu strážníků uvedené zvíře již nežilo, hlídka je dopravila do areálu Technických služeb v Sečské ulici, kde tuto kočku prozatím uložila do speciálního mrazicího boxu, odkud bude následně vydána k odborné likvidaci.

V 7.15 hodin byli strážníci přivoláni do Hradištní ulice, protože tam parkoval automobil v místě zákazu stání. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Krátce před desátou hodinou dopolední bylo oznámeno na linku 156, že na parkovišti u supermarketu ve Václavské ulici stojí automobil s otevřenými dveřmi, v jehož okolí se nikdo nenachází. Hlídka zjistila majitele tohoto vozidla a kontaktovala jej. Dotyčný muž o chvíli později svůj automobil řádně zajistil.

V 18.01 hodin vyjeli strážníci opět do Hradištní ulice, protože i tentokrát tam parkoval automobil v místě, kde je dopravní značkou zakázáno stání. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Pět minut po dvacáté hodině kontaktoval městskou policii muž s tím, že právě v ulici Víta Nejedlého odchytl cizího volně pobíhajícího psa. Strážníci uvedené zvíře převzali a vzhledem k tomu, že mikročip umístěný na jeho těle se nepodařilo načíst, tohoto psa následně dopravili do útulku v Sečské ulici, kde jej v pořádku umístili do připraveného kotce.

Ráno v šest hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, protože tam parkoval automobil v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑