Události ze dne 20.7.2020

22.07.2020 10:39

V 9.37 hodin oznámil občan na linku 156, že se mu na zahradě v ulici Vlčí Hora pohybuje neznámý pes. Hlídka na místě psa odchytla. Jelikož nebyl pes očipovaný a ani neměl na obojku známku, nemohl být zjištěn jeho majitel. Nezbývalo tedy nic jiného než jeho převoz do útulku chrudimského útulku, kde byl v pořádku předán personálu.

 

Krátce před půl třetí odpolední se na strážníky obrátila řidička vozidla, která sdělila, že na silnici za obcí Kočí stojí porouchané vozidlo, které není označeno trojúhelníkem. Řidička porouchaného vozidla prý s ostatními účastníky silničního provozu nekomunikuje. Jelikož se porouchané vozidlo nacházelo v oblasti, kde již chrudimští strážníci nemohou vykonávat svoji pravomoc, bylo oznámení předáno PČR.

 

Po šestnácté hodině prověřovali strážníci oznámení, v němž občan uvedl, že z řeky Chrudimky je v prostoru u letního kina cítit zápach. Hlídka na místě zjistila, že zápach zřejmě pochází z kanálu, který se nachází v blízkosti kina. Žádný odpad, který by z něho vytékal do řeky, však nebyl zaznamenán.

 

V 19.40 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení o vozidle, u něhož je otevřené okno u spolujezdce. Vozidlo se mělo nacházet v ulici Na Větrníku u domu čp. 1209. Před příjezdem hlídky na místo však volala oznamovatelka znovu a sdělila, že k vozidlu se již dostavila jeho majitelka.

 

 

 


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑