Události ze dne 2.10.2019

04.10.2019 09:04

V 8.04 hodin oznámila žena na linku 156, že vŠtěpánkově ulici sedí na zemi bezdomovec. V době samotného oznámení se již u muže nacházel pracovník prevence kriminality, který pomohl muži vstát ze země a doprovodil ho na nedalekou lavičku. I přesto, že si muž stěžoval na bolesti nohou, nabízenou pomoc v podobě přivolání lékaře odmítl.

Po desáté hodině dopolední prověřovali strážníci oznámení o výskytu vraku vozidla, který se měl nacházet v místní části Janderov. Jednalo se o vozidlo, které bylo v minulosti odstavené na přilehlém soukromém pozemku, odkud ho neznámá osoba přemístila na veřejné prostranství. Na místě byla provedena fotodokumentace a případ byl zadokumentován, další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Po dvanácté hodině se měli vŠkroupově ulici údajně pohybovat podomní prodejci, nabízející změnu dodavatele energií. Provedenou kontrolou však nebyly žádné podezřelé osoby nalezeny.

V 13.05 hodin přijali strážníci oznámení, ve kterém žena uvedla, že v Lázeňské ulici zaparkovalo cizí vozidlo před její garáží a ona tak nemůže vyjet se svým vozidlem. Hlídka prostřednictvím lustrace zjistila majitele uvedeného vozidla, toho se však nepodařilo žádným způsobem kontaktovat. Na vozidlo byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče. S tímto řešením majitelka garáže souhlasila a z místa odjela druhým vozidlem.

K totožnému případu vyjížděli strážníci o necelou hodinu později, tentokrát vozidlo bránilo výjezdu z garáže v ulici Svěchyňova. Před příjezdem hlídky však muž oznámení odvolal, neboť vozidlo z místa odjelo.

V 15.39 hodin oznámil muž na linku 156, že mu do zaměstnání volaly jeho děti, které do telefonu brečely, neboť se na ně do bytu měli dobývat tři chlapci ze šesté či sedmé třídy. Tito chlapci měli kopat do dveří a přes dveře dětem vyhrožovat. Muž dále uvedl, že se mu podařilo zjistit, o které chlapce se jednalo. Hlídka na místě celý případ zadokumentovala a po dalších šetřeních bude spisový materiál předán k dořešení přestupkové komisi.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑