Události ze dne 21.11.2020

23.11.2020 01:35

V 7.05 hodin kontaktoval městskou policii občan s tím, že v ulici Na Šancích nesprávně zaparkovaný automobil brání ve vyjetí pěti vozidlům. Na uvedené místo vyjela hlídka, jež cestou obdržela informaci od oznamovatele, že uvedený automobil již odjel pryč.

Před osmou hodinou byli strážníci přivoláni k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, protože tam stojící nákladní automobil bránil v projetí ostatním vozidlům. Hlídka shledala, že z uvedeného automobilu bylo vykládáno vybavení jedné z tamních nových prodejen, přičemž sklopená rampa tohoto vozidla mírně zasahovala do vozovky. Průjezdnost však nebyla nijak omezena.

Po deváté hodině obdržela městská policie informaci, že před supermarketem v ulici SNP vybírají lidé finanční příspěvky, údajně určené pro neslyšící spoluobčany. Hlídka u této prodejny, ani v jejím okolí, tyto lidi nezastihla.

V 16.15 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na parkovišti u hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové stojí automobil, jemuž z pod kapoty vychází dým. Hlídka u tohoto automobilu zastihla jeho majitele, jenž uvedl, že po zapnutí nezávislého topení začalo jeho vozidlo mírně dýmat a dodal, že k žádnému poškození, či ohrožení tím nedošlo.

Před devatenáctou hodinou vyjeli strážníci do ulice Na Valech, jelikož tam před garáží nesprávně parkoval cizí automobil, jenž jejímu majiteli znemožnil vyjetí vozidlem na komunikaci. Při příjezdu hlídky se již u tohoto automobilu nacházela jeho řidička, jež po vyřešení přestupku se strážníky své vozidlo přeparkovala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑