Události ze dne 22.12.2021

23.12.2021 06:32

V 11.13 hodin oznámila žena na linku 156, že při průjezdu ulicí Pardubická viděla, jak zde stopuje starší muž, který vstupuje až do jízdního pruhu. Žádala, zda by bylo možné muže poučit, že tímto svým jednáním ohrožuje bezpečnost silničního provozu. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o muže ze Zaječic. Hlídkou byl řádně poučen, poté se přesunul na chodník.

Deset minut po čtrnácté hodině přijali strážníci oznámení o špatně parkujících vozidlech v ulici Pobřežní. Celkem zde bylo řešeno sedm vozidel, za jejichž stěrače byla umístěna výzva.

O dvě hodiny později prověřovali strážníci oznámení, ve kterém žena uvedla, že u kruhového objezdu v ulici Václavská stojí vozidlo černé barvy, které zde tvoří překážku provozu. Provedenou kontrolou nebylo vozidlo nalezeno. Provoz byl plynulý.

Po půl deváté večerní vyjížděli strážníci do ulice Československé armády, kde měla být v rozporu s vyhláškou města užita pyrotechnika. Strážníci provedli kontrolu uvedené ulice a přilehlého okolí, na místě byl klid, užití pyrotechniky nebylo zaregistrováno.

V 3.30 hodin se na městskou policii obrátila s žádostí o pomoc obsluha čerpací stanice Shell, kde na záchodě usnul muž, kterého se nedařilo obsluze probudit. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o místního bezdomovce. Muž byl v silně podnapilém stavu, nebyl orientován místem ani časem, nebyl schopen samostatné chůze. Dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 3,3 promile alkoholu. Vzhledem k uvedeným skutečnostem byla na místo přivolána RZS, jejíž posádka si muže převzala.   


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑