Události ze dne 2.2.2016

03.02.2016 09:10

Před devátou hodinou ranní prověřovali strážníci oznámení o tom, že v Soukenické ulici je u jedné z lamp veřejného osvětlení vyvrácený litinový kryt. Informace byla následně operačním důstojníkem předána Technickým službám města Chrudim.

V 11.45 hodin požádal operační důstojník Policie ČR o spolupráci při hledání řidiče, který odešel z místa dopravní nehody. Muž měl jít z Medlešic směrem na Chrudim. Strážníci provedli kontrolu širokého okolí, muže odpovídajícího popisu se nepodařilo nalézt.

V 12.31 hodin přijali strážníci oznámení o bezdomovci, který se má zdržovat před spořitelnou a vyhazovat zde odpadky z kontejnerů. Hlídka o chvíli později provedla kontrolu uvedeného místa, žádný bezdomovec nalezen nebyl.

Další oznámení o bezdomovci, který se má zdržovat u kontejnerů na odpad, tentokrát v ulici Dr. Peška, bylo přijato na linku 156 před druhou hodinou odpolední. I zde se však v okolí kontejnerů nikdo nenacházel.

V 13.45 hodin zastavila neznámá žena hlídku městské policie u kruhového objezdu Na Bídě a strážníkům sdělila, že byla v Pardubické ulici přepadena. O celé věci byla neprodleně vyrozuměna Policie ČR, jejíž hlídka si po příjezdu na místo případ převzala k dalšímu šetření.

V 17.43 hodin se na strážníky obrátil muž z Chrudimi, který žádal o pomoc při zajištění lékařské pomoci pro jednu z místních bezdomovkyň. Dle slov oznamovatele měla být žena promrzlá a nebyla schopna pohybu. Strážníci po příjezdu na místo přivolali ženě RZS - její posádka si ženu převzala a převezla k dalším vyšetřením.

V 23.12 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že v ulici Škroupova se na ulici hádají dva mladí lidé, z nichž jeden je opilý. Tomu mělo také přihlížet malé dítě, které dle slov oznamovatele plakalo. Strážníci provedli důkladnou kontrolu uvedeného místa i přilehlých ulic, nikoho se však nepodařilo nalézt.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑