Události ze dne 23.10.2021

25.10.2021 17:15

Před šestnáctou hodinou informoval městskou policii řidič nákladního automobilu o tom, že u jednoho z domů v ulici Obce Ležáků učinila nesprávně zaparkovaná vozidla úsek této ulice neprůjezdným. Strážníci po příjezdu k uvedené budově shledali, že se jednalo o automobily firem, jejichž pracovníci tam prováděli stavební práce. Po vyřešení dopravních přestupků dělníci svá vozidla přeparkovali a hlídka odjela.

V 17.40 hodin byli strážníci přivoláni na vlakové nádraží v ulici Čs. armády, protože se tam skupinka mládeže chovala nevhodně, křičela a navzájem se dohadovala. Hlídka, jež pomocí záběrů z příslušné kamery městského kamerového systému protiprávní jednání těchto lidí nezaregistrovala, je přesto kontaktovala. Tyto osoby následně uvedly, že po příjezdu z Pardubic se na nádraží honily a v legraci postrkovaly. Strážníci přítomné lidi poučili o vhodném chování.

Krátce před dvacátou hodinou obdržela městská policie informaci, že v parku Republiky sedí na lavičce muž se ženou, již se vzájemně dohadují a fyzicky napadají. Hlídka na uvedeném místě nikoho nezastihla.

Ve 20.37 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Na Valech je vidět a slyšet ohňostroj, jenž zřejmě probíhal na neurčeném místě v Novoměstské ulici. Hlídka prověřila zmíněnou ulici a následně i celou lokalitu, avšak s negativním výsledkem.

Deset minut před půlnocí vyjeli strážníci do Slatiňan, jelikož se na tamním stadionu měli zdržovat sportovci, již tam činili velký hluk. Hlídka na uvedeném sportovišti jednala s odpovědnými lidmi, kteří uvedli, že jako místní fotbalisté tam slaví poslední zápas, a přislíbili, že se ztiší, aby již nikoho nerušili. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑