Události ze dne 23.11.2020

24.11.2020 18:50

V 8.00 hodin oznámil občan na linku 156, že v Čáslavské ulici měl na zdi svého objektu umístěny tři reklamní bannery, které z objektu někdo odstranil a odnesl. Šetřením, při kterém byly zhlédnuty kamerové záznamy, byl zjištěn den a čas, kdy k demontáži došlo. Na záznamu jsou rovněž zachyceny osoby, které bannery odstranily a odnesly. Tyto informace byly předány oznamovateli, který uvedl, že se poradí s ostatními pracovníky firmy, zda bannery neodstranil někdo z nich. Pokud by tomu tak nebylo, učiní případně oznámení o jejich odcizení.

Před desátou hodinou dopolední řešila hlídka oznámení o parkování vozidla před vjezdem v Pobřežní ulici. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že vozidlo parkující před vjezdem z místa již odjelo.

K dalšímu oznámení o špatném parkování vyjížděli strážníci před jedenáctou hodinou, a to do Havlíčkovy ulice, kde měla být omezena průjezdnost vozidel. Oznámení bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Po patnácté hodině řešila hlídka oznámení o přetékající vodě v kašně na Popperově náměstí. Věc byla konzultována s odpovědným pracovníkem technických služeb, který sdělil, že o tomto problému již ví a řeší jej. Ve stejnou dobu byl na kameře, která monitoruje prostranství okolo této kašny, zachycen muž, který do kašny hodil petardu. Muž byl hlídkou nalezen na autobusovém nádraží. Za porušení vyhlášky města upravující používání pyrotechniky byla muži uložena pokuta.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑