Události ze dne 23.6.2021

24.06.2021 12:12

Před jedenáctou hodinou dopolední bylo oznámeno na linku 156, že na autobusové zastávce v Novoměstské ulici parkuje neoprávněně automobil. Hlídka po příjezdu na uvedené místo kontaktovala jeho řidiče, jenž po vyřešení dopravního přestupku vozidlo přeparkoval.

V 16.02 hodin byli strážníci přivoláni na Masarykovo náměstí, neboť tam žena odchytla volně pobíhajícího psíka. K přítomné hlídce se vzápětí dostavila jeho majitelka, která svého psa po vyřešení přestupku v pořádku odvedla.

Třicet čtyři minuty po sedmnácté hodině se na městskou policii obrátil obyvatel Václavské ulice s tím, že někdo porýpal střechu jeho automobilu. Strážníkům dotyčný muž po příjezdu sdělil, že šetření uvedené události nepožaduje a k vyřízení celé věci postačí, když hlídka v uvedené lokalitě provede častější kontroly.

V 18.22 hodin vyjeli strážníci k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, protože ostraha této prodejny sdělila, že tam postávají bezdomovci a obtěžují kolemjdoucí zákazníky. Hlídka tuto trojici lidí bez domova pro nevhodné chování z okolí hypermarketu vykázala.

Po devatenácté hodině informovala městskou policii pracovnice supermarketu v ulici SNP, že v jejich prodejně byl nalezen cizí mobilní telefon. Hlídka tento přístroj v supermarketu vyzvedla a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu Chrudim.

Ve 21.33 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Rooseveltově ulici stojí cizí automobil neoprávněně na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy. Hlídka na tento automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑