Události ze dne 23.9.2021

27.09.2021 16:57

Několik minut před polednem oznámila na linku 156 občanka, že na sídlišti v Pardubické ulici zaregistrovala odloženou krabici s koťaty. Strážníci tuto informaci prověřili a následně všechna tato mladá a nesoběstačná zvířata dopravila do útulku v Sečské ulici, kde je převzala do péče přítomná pracovnice.

Ve 12.40 hodin požádala o spolupráci městskou policii Policie ČR, a to z důvodu vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit oznámení občanky o tom, že u obchodního centra na Borzně na ní pokřikují bezdomovci. Hlídka po příjezdu dotyčné tři osoby bez domova, orientované místem i časem, pro nevhodné chování z místa vykázala.

Přesně o půl druhé byli strážníci přivolání do Malecké ulice, protože tam parkoval automobil v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Po příjezdu hlídky se k takto zaparkovanému vozidlu dostavil jeho řidič, jenž po vyřešení dopravního přestupku se strážníky automobil přeparkoval.

Ve 20.41 hodin upozornil městskou policii občan, že u nákladové rampy obchodního centra na Borzně se zdržují bezdomovci, již tam činí nepořádek. Hlídka na uvedeném místě zastihla oznamovatele, jenž uvedl, že tyto osoby před jejím příjezdem odešly neznámo kam.

Devět minut před šestou hodinou ranní vyjeli strážníci do Revoluční ulice, neboť v přízemí tamního domu spal bezdomovec. Hlídka dotyčného muže po probuzení z budovy vykázala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑