Události ze dne 25.10.2020

27.10.2020 12:05

Krátce po osmé hodině ranní prověřovala hlídka oznámení, ve kterém občan uvedl, že v ulici Víta Nejedlého u domu čp. 657 parkuje vozidlo na veřejné zeleni. Provedenou kontrolou zde byla zjištěna dvě vozidla parkující na zeleni, na která byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče. 

V 9.42 hodin oznámila žena na linku 156, že v Jabloňové ulici, v domě čp. 817, mají problémy s hlučnými sousedy, z jejichž bytu vychází opakovaně velký hluk, a to jak v denních, tak i nočních hodinách. Hlídka na místě jednala se ženou a mužem bydlícími v uvedeném bytě. Ti hlídce uvedli, že mezi sebou mají dlouhodobé problémy, které vyústily v jejich rozchod, který aktuálně řeší. Dle jejich slov mezi nimi docházelo k hádkám a taktéž drobným fyzickým potyčkám. K vyřešení a uklidnění celé situace žena nabídla, že z bytu odejde. O výsledku šetření byla vyrozuměna oznamovatelka. 

Po půl dvanácté vyjížděla hlídka do ulice Na Rozhledně, kde se měla na autobusové zastávce nacházet zraněná žena. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o podnapilou ženu, která si pádem na zem přivodila zranění v obličeji. Vzhledem k tomuto zjištění byla na místo přivolána RZS, jejíž posádka ženu převezla k dalším vyšetřením.

V 16.18 hodin přijali strážníci oznámení o opilém ležícím muži, který se má nacházet v Malecké ulici u domu čp. 1175. Na uvedené adrese hlídka nalezla muže z Chrudimi. Muž byl v mírně podnapilém stavu, orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. K celé věci hlídce uvedl, že si chtěl pouze odpočinout a tvrdě usnul. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑