Události ze dne 25.3.2021

30.03.2021 02:38

Ve 12.39 hodin obdržela městská policie informaci o tom, že u budovy střední školy na Tyršově náměstí děti odchytly volně pobíhajícího psa. Oznamovatel dodal, že se společně pokusili kontaktovat majitele tohoto zvířete na telefonním čísle, uvedeném na obojku psa, avšak neúspěšně. Strážníci zmíněné zvíře od dětí převzali a služebním vozidlem je dopravili na adresu, jež byla rovněž uvedená na obojku. Tam se podařilo zastihnout majitele psa, jenž po vyřešení přestupku s hlídkou své zvíře v pořádku převzal.

Přibližně o hodinu později byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde v parčíku ležel na lavičce bezdomovec. Dotyčný muž bez domova po příjezdu hlídky vstal a orientován místem i časem sám odešel pryč.

Přesně ve čtrnáct hodin kontaktovala městskou policii občanka s informací o tom, že po odjezdu strážníků z Husovy ulice se muž bez domova vrátil do parčíku, kde opět ulehl na lavičku. Hlídka v tomto případě muže z místa vykázala.

V 17.27 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v jedné z místních restaurací se v chodbě za vstupními dveřmi do tohoto podniku nachází přibližně patnáct mužů popíjejících pivo, a to v rozporu s platným vládním opatřením. Strážníci společně s přivolanými policisty vykonali kontrolu uvedené restaurace, avšak žádného hosta tam nezastihli.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑