Události ze dne 25.8.2021

27.08.2021 05:58

Pár minut před osmou hodinou ranní byli strážníci přivoláni do Cereghettiho ulice, kde měl být muž napaden svou manželkou. Po příjezdu na místo muž sdělil, že došlo pouze ke slovní rozepři, po hlídce již nic nežádal.

V 9.03 hodin oznámil občan na linku 156, že v Průmyslové ulici parkují vozidla na chodníku a také v místě, kde je dopravním značením zakázáno zastavení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy za stěrač špatně parkujícího vozidla.

O hodinu později řešili strážníci další oznámení o špatně parkujících vozidlech. Tentokrát měla na Tyršově náměstí vozidla parkovat na veřejné zeleni. Zde bylo rozdáno celkem šest výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Krátce před třináctou hodinou řešila hlídka opětovné oznámení o špatně parkujícím vozidle v Průmyslové ulici. Zde bylo nalezeno jedno vozidlo, ke kterému se dostavil řidič, s nímž byl přestupek vyřešen v příkazním řízení na místě.

Jen o pár minut později řešila hlídka v Poděbradově ulici případ, kdy parkující vozidlo blokovalo výjezd ze soukromého pozemku. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavil jeho řidič, který přeparkoval. Přestupek s ním byl vyřešen uložením pokuty.

V 21.46 hodin se na strážníky obrátila žena z Medlešic, která oznámila, že je u ní v bytě na návštěvě její kamarád, který je opilý a nechce byt opustit. Při příjezdu hlídky muž z místa již odcházel.

V 01.55 hodin bylo na tísňovou linku městské policie oznámeno parkování vozidla na vodorovném dopravním značení v Malecké ulici. Oznámení zde byl vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑