Události ze dne 26.12.2022

27.12.2022 10:52

V 9.00 hodin bylo na městskou policii oznámeno nesprávné parkování vozidel v ulici Bohuslava Martinů. Oznámení bylo vyřešeno umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel. Do stejné ulice byli strážníci přivoláni také před patnáctou hodinou, v tomto případě byla umístěna jedna výzva.

Ve 12.58 hodin oznámil občan na linku 156, že v ulici Václavská, u domu č.p. 274, je prováděna oprava plotu a jelikož výkop zasahuje až do chodníku, hrozí úraz chodců. Hlídka po kontrole místa výkop provizorně zajistila a o celé věci vyrozuměla majitele přilehlého objektu.

Před sedmnáctou hodinou řešila hlídka oznámení o nálezu nákupního vozíku na Resselově náměstí. Vozík, pocházející z obchodního domu Kaufland, byl hlídkou naložen do služebního vozidla a následně převezen do obchodního domu, kde byl předán tamnímu pracovníkovi.

Po devatenácté hodině pomáhali strážníci se zvednutím ženy, která doma upadla na zem a nebyla sama schopna vstát. Strážníci ženu zvedli ze země a posadili ji na pohovku. Žena neměla žádná viditelná zranění, možnost lékařského vyšetření odmítla.

Ve 21.04 hodin přijali strážníci oznámení, že v ulici Tovární leží na zemi muž. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o jednoho z místních bezdomovců. Muž byl orientován místem i časem, po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑