Události ze dne 26.3.2021

30.03.2021 02:39

Před osmou hodinou dopolední vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, protože tam občan zpozoroval odložené injekční stříkačky. Hlídka tyto předměty na uvedeném místě vyzvedla a poté je odevzdala k odborné likvidaci.

V 7.59 hodin kontaktoval městskou policii občan s tím, že v Průmyslové ulici zaregistroval automobily parkující na chodníku a také ve vjezdu do areálu tamní firmy. Hlídka na uvedeném místě shledala jedno vozidlo, s jehož řidičkou vyřešila dopravní přestupek na místě.

Přesně v osm hodin byli strážníci přivoláni do ulice Na Sádkách, kde ve vodním náhonu leželo horské jízdní kolo. Hlídka tento starší dopravní prostředek z vody vyzvedla a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu Chrudim.

V 9.06 hodin obdržela městská policie od řidiče informaci o tom, že na konkrétním místě silničního obchvatu města leží na vozovce pneumatiky. Strážníci tyto části pneumatik nákladního automobilu zaregistrovali u krajnice, proto o zjištěných skutečnostech učinili zápis do knihy závad a zároveň vyrozuměli Ředitelství silnic a dálnic.

Třicet osm minut po patnácté hodině bylo oznámeno na linku 156, že v Pardubické ulici se na komunikaci zmateně pohybuje muž. Hlídka prověřila uvedenou ulici i její okolí, avšak tohoto člověka tam nezaregistrovala.

V 16.27 hodin vyjeli strážníci k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, neboť nedaleko této prodejny se měli zdržovat bezdomovci popíjející alkohol. Hlídka tuto informaci prověřila, ale na uvedeném místě již nikoho nezastihla.

Krátce před pátou hodinou ranní bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že v jednom z bytových domů v ulici Strojařů dochází k rušení nočního klidu hlukem, jenž vychází z konkrétního bytu. Strážníci v této budově kontaktovali odpovědného obyvatele, jenž uvedl, že společně s přítelkyní doma slavil a za své jednání se omluvil. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑