Události ze dne 27.11.2021

29.11.2021 09:51

V 8.00 hodin oznámil občan na linku 156, že za firmou Bramac ve Škroupově ulici leží mrtvá srna. Strážníci na uvedeném místě uhynulé zvíře skutečně nalezli. Následně kontaktovali člena mysliveckého sdružení, který si zvíře převzal k likvidaci.

Po půl dvanácté vyjížděli strážníci do Topole, kde se na soukromý pozemek zaběhli dva psi. Jak oznamovatelka uvedla, psi se na místě nacházeli již od ranních hodin. Strážníci oba psy odchytli a převezli je do chrudimského útulku, kde si je převzala tamní pracovnice.

Krátce po patnácté hodině řešila hlídka podezření z pokusu krádeže zboží v prodejně Pepco, které se měli údajně dopustit dva muži, z nichž jeden z místa utekl, druhého zadržel jeden z přítomných zákazníků. Hlídka celý případ zadokumentovala a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

V průběhu řešení předchozího oznámení bylo na městskou policii oznámeno, že v ulici Na Ostrově z parkoviště samovolně vyjelo vozidlo, které zůstalo na komunikaci. O spolupráci byla požádána hlídka Policie ČR, jež na místě kontaktovala jeho majitele, který se dostavil na místo a vozidlo zaparkoval zpět na parkoviště.

Dvě minuty po devatenácté hodině oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland nález platební karty. Strážníci si na místě kartu převzali a po zadokumentování ji uložili do oddělení ztrát a nálezů.

Posledním sobotním oznámením bylo nahlášení otevřené provozovny s občerstvením na Resselově náměstí po dvaadvacáté hodině. Na místě bylo jednáno s majitelem provozovny, který uvedl, že se domníval, že může mít provozovnu otevřenou déle. Hlídkou byl poučen a provozovnu následně uzavřel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑