Události ze dne 27.12.2021

28.12.2021 06:17

V 8.32 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Na Špici jsou u popelnic dvě malá koťata, která jsou uložena v papírové krabici. Po příjezdu na místo oznamovatelka strážníkům uvedla, že koťata utekla neznámo kam.

Po desáté hodině vyjížděla hlídka do ulice Malecká, kde měla dle oznámení vozidla parkovat na vodorovném dopravním značení. Oznámení bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Krátce před čtrnáctou hodinou prověřovali strážníci oznámení o bezdomovci ležícím na chodníku ve Slatiňanech. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o muže z Hrochova Týnce. Muž byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

Po osmnácté hodině byli strážníci přivoláni do obchodního domu Albert, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Provedeným šetřením bylo zjištěno, že pachatel odcizil v prodejně kosmetiku v hodnotě tisíc korun a s tímto zbožím následně utekl. Vše bylo zachyceno na kamerovém systému prodejny. Strážníci celý případ zadokumentovali a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

V 22.53 hodin se na městskou policii obrátila žena, která v oznámení uvedla, že u zimního stadionu parkují vozidla, ze kterých je slyšet hlasitá hudba. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality, na místě byl klid, žádná hudba nebyla zaregistrována.

Po druhé hodině ranní řešila hlídka v ulici Dr. Václava Peška oznámení o rušení nočního klidu, kdy hlasitá hudba měla vycházet z jednoho z bytů. Strážníci se dostavili k uvedenému bytu, na zvonění a klepání nikdo nereagoval, po chvíli však hlasitá hudba utichla. Jelikož hlídce nikdo neotevřel, bude celá záležitost dořešena ranní směnou.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑