Události ze dne 27.4.2016

28.04.2016 12:52

Krátce před půl druhou odpolední oznámil na lince 156  řidič automobilu, že v Rooseveltově ulici se u semaforu nachází opilý muž. Hlídka, která se dostavila na uvedené místo, zde tohoto muže nezaregistrovala a rovněž ani v přilehlém okolí, které také prověřila.

Po tři čtvrtě na tři odpoledne vyjeli strážníci do Poděbradovy ulice, kde se podle telefonického oznámení na lince 156 mělo nacházet vozidlo zaparkované na chodníku, a to poblíž kruhového objezdu. Na uvedeném místě však hlídka žádné přestupkové jednání neshledala.

V 15.02 hodin bylo na lince 156 přijato oznámení od občana, který sdělil strážníkům, že v Tovární ulici se blízkosti jedné z tamních firem pohybuje opilý muž. Hlídka následně prověřila nejen uvedené místo i okolí, ale tento muž nebyl strážníky nikde zaregistrován.

Před tři čtvrtě na pět odpoledne byli strážníci telefonicky přivoláni do Filištínské ulice, kde se má podle oznamovatelky pohybovat opilý křičící muž. V době příjezdu strážníků do uvedené ulice se zde již nacházela hlídka OOPČR, která celou událost s uvedeným mužem řešila. Po tomto zjištění strážníci odjeli.

Ve 21.22 hodin oznámila na lince 156 žena s bydlištěm v Pardubické ulici, že z bytu jejího souseda je slyšet velmi hlasitá hudba, která ruší ostatní obyvatele domu. Po příjezdu na uvedenou adresu strážníci obdrželi od přítomné oznamovatelky informaci, že hlasitá hudba hraje nepřetržitě dva dny a její soused na klepání a zvonění vůbec nereaguje. Po domluvě s hlídkou paní oznamovatelka telefonicky kontaktovala majitele uvedeného bytu, který žije mimo Chrudim. Ten přislíbil, že se neprodleně dostaví na místo, vstoupí do bytu a zkontroluje zdravotní stav svého otce, který zde bydlí. Před příjezdem majitele však vyšel z bytu jeho otec, který uvedl, že je zdravotně v pořádku, pouze tvrdě usnul. Hlasitá hudba byla vypnuta.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑