Události ze dne 28. 7. 2025
Během dopoledne vyjela hlídka městské policie dvakrát na pomoc pracovníkům Technických služeb. V 8:50 hodin vozidlo v Koželužské ulici bránilo obnově vodorovného dopravního značení a v 9:39 hodin jiné vozidlo blokovalo vývoz domovního odpadu ze sídliště Na Větrníku. Oba majitelé vozidel byli lustrací zjištěni, kontaktováni a jejich přestupky byly vyřešeny domluvou.
V 11:45 hodin bylo přijato oznámení o vozidle parkujícím před vjezdem v Rooseveltově ulici. Provozovatel vozidla byl kontaktován, automobil přeparkoval a přestupek byl na místě projednán.
V 16:41 hodin vyjela hlídka do Husovy ulice na oznámení o hlučných občanech, kteří rušili hosty restaurace. Oznamovatelka však uvedla, že skupina mužů odešla ještě před příjezdem strážníků.
Krátce před 17:30 hodin požádala o pomoc řidička z Palackého třídy, která nemohla vyjet z parkovacího místa. Za asistence hlídky se jí podařilo bezpečně odjet.
V 17:28 hodin byla nahlášena neukázněná mládež na dětském hřišti v Husově ulici. O pár minut později oznamovatel informoval, že skupina hřiště opustila. Kontrolou lokality nebyl nikdo nalezen.
Na nevhodné chování muže pod vlivem alkoholu v okolí Resselova náměstí upozornil občan v 18:55 hodin. Hlídka prohledala centrum města, avšak muže dle popisu nezastihla.
© 2025, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek
Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing