Události ze dne 28.12.2022

30.12.2022 08:41

V 7.00 hodin oznámil telefonicky občan, že v ulici Václavská se nachází poškozené vozidlo. Strážníci na místě zjistili, že u vozidla je rozbité čelní sklo a dvě boční okénka. Vzhledem k výši způsobené škody si celou věc převzala k řešení Policie ČR.

Po půl třetí odpolední vyjížděli strážníci do Slatiňan, kde mělo dojít k napadení psa druhým psem, který vyběhl z nezajištěného pozemku. Napadený pes byl pokousán. Strážníci jednali s majitelkou napadeného psa, se svědky události a také s matkou majitelky psa, který utekl z pozemku. Vše bylo na místě řádně zadokumentováno a spisový materiál bude následně předán k dořešení správnímu orgánu.

V 14.42 hodin přijali strážníci oznámení, že v lékárně v ulici Palackého třída se nachází bezdomovec, který nechce z prostor lékárny odejít. Hlídka o chvíli později muže z místa vykázala.

V 19.25 hodin bylo na městskou policii oznámeno neoprávněné parkování vozidel na vyhrazených parkovacích stáních v ulici Filištínská. Na čtyři vozidla byly umístěny výzvy, s jedním řidičem byl přestupek vyřešen na místě.

Před třiadvacátou hodinou zasahovala hlídka v ulici Na Kopanici, kde se nacházel opilý muž, který upadl na zem a nebyl schopen se sám zvednout. V muži byl zjištěn chrudimský občan. S hlídkou komunikoval, byl orientován místem i časem, měl však značně nejistou chůzi. Po necelé půlhodině byl v pořádku předán do péče manželky.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑