Události ze dne 2.8.2023

03.08.2023 14:54

Přesně o půl desáté se obrátil na městskou policii řidič automobilu parkujícího v Rooseveltově ulici s tím, že po příchodu ke svému vozidlu shledal, že cizí automobil, jenž parkoval opodál, se zřejmě samovolně uvedl do pohybu, popojel a opřel se o jeho vozidlo, přičemž pojal obavu, že pokud by nyní se svým automobilem odjel, cizí vozidlo se dá opět do pohybu a mohlo by způsobit škodu. Hlídka zjistila majitele příslušného automobilu a kontaktovala jej. Dotyčný muž se následně dostavil na místo, aby své vozidlo řádně zaparkoval a zajistil.

V 17.13 hodin byli strážníci přivoláni k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, neboť se tam v nedalekém kolejišti měla zdržovat skupina dětí. Hlídka prověřila příslušný úsek železniční trati i jeho okolí, avšak s negativním výsledkem.

Minutu po osmnácté hodině obdržela městská policie informaci, že u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu stojí automobil na chodníku. Hlídka na uvedeném místě ani v okolí toto vozidlo nezastihla.

Ve 22.16 hodin vyjeli strážníci do Pardubické ulice, protože v Městském parku měli křičet bezdomovci. Hlídka v uvedeném parku tyto osoby ani hluk nezaregistrovala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑