Události ze dne 29.11.2020

30.11.2020 16:58

Po šestnácté hodině upozornil občan městskou policii na to, že po kašně na Resselově náměstí se pohybují dvě osoby. Strážníci po příjezdu v těchto lidech zjistili kameramana se svým pomocníkem, již tam instalovali potřebnou techniku k přímému přenosu z rozsvícení vánočního stromu. Po vyřešení celé události hlídka odjela.

V 16.38 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště U Stadionu, kde u jednoho z domů parkoval automobil na zeleni. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

O několik minut později bylo oznámeno na linku 156, že po silnici vedoucí z Chrudimi do Medlešic kráčí neosvětlený chodec. Hlídka prověřila uvedenou komunikaci, avšak s negativním výsledkem.

V 17.55 hodin vyjeli strážníci do Revoluční ulice, neboť se tam nacházel uhynulý holub. Hlídka toto zvíře vyzvedla a dopravila je do areálu technických služeb v Sečské ulici, kde byl holub prozatím umístěn do speciálního mrazicího boxu, odkud bude následně předán k odborné likvidaci.

Třicet šest minut po osmnácté hodině upozornil městskou policii občan, že před jeho garáží pod Širokými schody parkuje nesprávně cizí automobil. Po příjezdu strážníků se k tomuto vozidlu dostavil jeho řidič, jenž po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou vozidlo přeparkoval.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑