Události ze dne 29.12.2022

30.12.2022 08:45

Krátce po jedenácté hodině dopolední řešili strážníci oznámení o propadlé vozovce v ulici Na Výsluní. Na místo byla přivolána pracovnice odboru investic, která si celou věc převzala k řešení.

O necelou půl hodinu později byla hlídka přivolána do budovy městského úřadu, kde měl na chodbě spát bezdomovec. Muž byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze, po jednání s hlídkou byl z místa vykázán.

Následně se hlídka přesunula do ulice Husova, kde v blízkosti školy řešila jedno nesprávně parkující vozidlo. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče.

V 13.04 hodin oznámil občan na linku 156, že v ulici Fibichova nalezl mobilní telefon. Strážníci si na místě nález převzali a po řádném zadokumentování byl uložen do oddělení ztrát a nálezů, stejně jako jízdní kolo, které bylo téhož dne nalezeno ve Slatiňanech.  

Po jednadvacáté hodině byla hlídka přivolána do Poděbradovy ulice. Zde na hlídku čekal mladý muž, který uvedl, že svému známému půjčil herní konzoli, kterou mu však nyní nechce vrátit. Strážníci na místě kontaktovali muže, který měl mít herní konzoli u sebe. Ten za přítomnosti hlídky konzoli oznamovateli vrátil.

V pořadí již třetí nález řešila hlídka po šesté hodině ranní. Jednalo se o peněženku, která byla nalezena u bankomatu v budově České spořitelny. Peněženka s doklady a finanční hotovostí byla uložena do oddělení ztrát a nálezů.

V 6.04 hodin přijali strážníci oznámení o parkování vozidla na chodníku v ulici Havlíčkova. Na vozidlo byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑