Události ze dne 29.6.2020

01.07.2020 11:56

V 7.18 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že na nábřeží Karla Čapka parkuje vozidlo, které zde ztěžuje průjezd ostatním vozidlům. Hlídce se podařilo kontaktovat jeho řidiče, který uvedl, že vozidlo má poruchu a je nepojízdné. Dále uvedl, že již zajišťuje odtah. Následnou kontrolou v dopoledních hodinách bylo zjištěno, že vozidlo se na místě již nenachází.

 Krátce po půl páté odpolední prověřovala hlídka oznámení, ve kterém muž uvedl, že v Topolské ulici se nachází strom břízy, v jehož větvích je zaklesnutá ulomená suchá větev. Hlídka na místě zjistila, že větev se nachází ve výšce asi šesti metrů. Celá věc byla konzultována s odpovědnou pracovnicí městského úřadu, která přislíbila, že odstranění větve zajistí.

 Po osmnácté hodině vyjížděla hlídka do Píšťov, kde měl neoprávněně parkovat nákladní automobil. Oznamovatel dále uvedl, že zde nákladní vozidla stojí opakovaně a po řidičích zde zůstávají odpadky. Po příjezdu na místo zde byla zjištěna dvě nákladní vozidla, jejichž řidiči po poučení ze strany strážníků přeparkovali. Žádný nepořádek na místě nebyl nalezen.

 V 18.50 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení o výskytu mláděte poštolky, které se mělo nacházet poblíž odpadkového koše v Hradištní ulici. Hlídka na místě poštolku nalezla a převezla na služebnu městské policie, kde si ji následně převzala pracovnice Záchranné stanice Pasíčka.

 O půl hodiny později řešili strážníci oznámení, ve kterém muž uvedl, že v ulici Přemysla Otakara parkuje vozidlo, ze kterého je slyšet velmi hlasitá hudba. Provedenou kontrolou nebylo toto vozidlo nalezeno. Na místě byl klid.

 


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑